HAKKIMIZDA

19 Yıllık Tecrübe

USB Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi etiket olarak  ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerimize  sunduğumuz etiket ve barkod sistemlerine yönelik çözümlerimiz ile sektörde 19. yılımızı kutluyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, tüm süreçlerimizde yüksek kalitede ürünler sunmanın yanı sıra, marka değerini koruyan ve katlayan işler ortaya koyuyoruz. Yatırımlarımıza kesintisiz devam ederek , çalışmalarımızı  2,500  m²’lik yeni yerimizdea ilk günkü heyecanımızla sürdürüyoruz..

0
Tecrübeli Çalşan
0 +
Müşteri
0
Üretim Alanı
0
Yıllık Baskı Kapasitesi

Kalite

USB Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak malzemeden - üretime her adımda kalite önceliği gözetiyoruz. Yüksek teknolojiye sahip kalite kontrol makine parkuru, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ve FSC Orman Yönetimi sertifikasyonu, sürdürülebilir kaynak yönetimi sistemi ile kaliteyi garanti ediyoruz

Özel Çözümler

Deneyim ve tecrübelerimiz, uzman kadromuz ve üstün teknolojik donanımımız ile tasarım ve üretim süreçlerinde size özel çözümler sunuyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel üretim gerçekleştiriyoruz

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, yenilikçi, ilkeli, sorumlu, dinamik, özgün, pozitif bakış açısını ön planda tutan, sürdürülebilir kaliteli ürünleri ile sektöründe lider, ulusal ve uluslararası şirketlerin öncelikli tedarikçisi ve çözüm ortağı olmak.


Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini hedef alarak; Sürekli gelişim felsefesiyle, Çevreye duyarlı, Çalışan sağlığı ve güvenliğine duyarlı Uluslararası standartlarda, Bilinçli personelimizle, Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak.


Farkımız

SERTİFİKALARIMIZ
PARTNERLERİMİZ

Müşterilerimizin Yorumları

"Etiketlerimizi sizinle çalışmaya başladıktan sonra üretim sürecimizde büyük bir fark oldu. Yüksek kaliteli baskılarınız ve dayanıklı malzemeleriniz, ürünlerimizin profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağladı.Bu nedenle satışlarımızda gözle görülür çok fark oldu. Sizinle çalıştığımız için şanslıyız!"
cüneyt BERBEROĞLU
Müşteri
"Etiket firması olarak sizinle iş birliği yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hızlı teslimat süreleri ve mükemmel müşteri hizmetiniz, işlerimizi kolaylaştırıyor. Sizin uzmanlığınız ve önerileriniz, etiketlerimizin tasarımında ve malzeme seçiminde bize yardımcı oldu. Sizi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz!"
Mustafa bilek
Müşteri
"Etiketlerimizin baskı kalitesi ve dayanıklılığı konusunda sizinle çalışmaktan son derece memnunuz. Ürünlerimizin etiketlerindeki netlik ve canlı renkler, müşterilerimizin dikkatini çekiyor. Sizin profesyonel hizmetiniz ve kaliteli ürünleriniz sayesinde markamızı daha iyi bir şekilde temsil edebiliyoruz."
Kemal tay
Müşteri

Bizimle İletişime Geçin

Mükemmel baskı çözümleri için bizimle iletişime geçin! Profesyonel baskı hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınıza özel tasarımları yüksek kalitede ve zamanında sunuyoruz. Broşürlerden el ilanlarına, afişlerden kartvizitlere kadar geniş bir yelpazede baskı hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz, projelerinizin gereksinimlerini anlamak ve en iyi sonuçları elde etmek için size özel bir yaklaşım sergiliyor. Bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilir, taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Size baskı dünyasında kaliteli ve etkileyici çözümler sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim