KURUMSAL

Kalite

Deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde mükemmeliyeti hedefleyen bir anlayışla çalışıyoruz ve her projede en üst düzeyde performans sergilemeyi hedefliyoruz.

Teslimat

Müşterilerimizin zamanında teslim almasını sağlamak için hızlı üretim ve teslimat süreleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza göre öncelik veriyor ve zamanında teslimatı önemsiyoruz.

Son Teknoloji

Üstün teknolojik donanımımız ile tasarım ve üretim süreçlerinde size özel çözümler sunuyoruz

Hakkımızda

USB Etiket Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi etiket olarak ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerimize sunduğumuz etiket ve barkod sistemlerine yönelik çözümlerimiz ile sektörde 18.yılımızı kutluyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, tüm süreçlerimizde yüksek kalitede ürünler sunmanın yanı sıra, marka değerini koruyan ve katlayan işler ortaya koyuyoruz. Yatırımlarımıza kesintisiz devam ederek , çalışmalarımızı 2,500 m²’lik yeni yerimizde ilk günkü heyecanımızla sürdürüyoruz..

Departmanlar

Şirketimizde farklı departmanlar bulunmaktadır. Pazarlama & Müşteri İlişkileri departmanı, şirketin ürün ve hizmetlerini pazarlama faaliyetlerini yönetirken, müşteri ilişkilerini güçlendirerek müşteri memnuniyetini sağlar. Grafik departmanı, şirketin görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılayarak logo, broşür, reklam materyalleri gibi tasarımları oluşturur. Baskı Öncesi Planlama departmanı, müşteri taleplerini analiz ederek baskı sürecini planlar ve hazırlık aşamalarını yönetir. Üretim departmanı, baskı işlemlerini gerçekleştirerek ürünlerin kaliteli bir şekilde basılmasını sağlar. Kalite Kontrol departmanı, üretilen ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu denetler. Sevkiyat departmanı ise ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılmasını sağlar. Her bir departman, şirketin işleyişinde önemli bir rol oynar ve birlikte çalışarak şirketin başarısına katkı sağlar.

makine-parkuru

Makine Parkuru

Makinelerimiz son teknoloji özellikleriyle donatılmıştır ve verimliliği artırmak, iş akışını iyileştirmek ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır. Yüksek hızlı baskı özellikleri, belgelerinizi ve etiketlerinizi hızlı bir şekilde basmanızı ve zaman kazanmanızı sağlar. Ayrıca, yüksek çözünürlük ve renk doğruluğuyla profesyonel kalitede baskılar elde edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Şirketimiz, size sadece bir iş değil, gerçek bir kariyer sunmaktadır. İş dünyasının dinamik bir parçası olarak, inanılmaz bir ekip ve sınırsız fırsatlar sunuyoruz. Neden bizimle çalışmalısınız? . Detaylar için insan kaynakları sayfamızı ziyaret edin.